Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Idealny trening z serią multimodeling

Jak przygotować ciało na lato? Aktywność fizyczna i zbilansowana dieta to podstawa, ale ich efekty warto dodatkowo wspomóc systematyczną i ukierunkowaną pielęgnacją skóry. 

Nowe termoaktywne żele z serii multimodeling stosowane regularnie każdego dnia wspomagają wyszczuplanie i redukcję cellulitu, szczególnie jeśli włączysz je do pielęgnacji przed treningiem i po treningu. Zawierają biodostępny wapń z algi czerwonej, aktywne wyciągi z morszczynu, bluszczu, gorzkiej pomarańczy i rozmarynu oraz składniki termoaktywne.

Żel rozgrzewający zastosuj przed  ćwiczeniami.

Poprawia mikrokrążenie, usprawnia metabolizm komórkowy. Zawiera kapsaicynę z papryki cayenne.

Żel chłodzący zastosuj po ćwiczeniach. Przyjemnie chłodzi i odpręża skórę po wysiłku fizycznym. Zawiera wyciąg z mięty polnej.

Polecane zarówno dla Pań, jak i Panów.

ZADANIE KONKURSOWE:
Najlepszy sposób na smukłą sylwetkę i jędrną skórę to...?
PODPOWIEDŹ:

NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 15 zestawów kosmetyków Ziaja z serii Multimodeling, a w nich: nowe termoaktywne żele, balsam do ciała wysmuklający, ekspresowe serum antycellulitowe, serum proteinowe modelujące biust, reduktor rozstępów, balsam brązujący, energetyzujący peeling

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2017-03-29 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty,poczta (Osoby z Wrocławia zobowiązane są odebrać nagrody osobiście (ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 316). Zwycięzców spoza Wrocławia prosimy o podanie danych do przesyłki w odpowiedzi na maila informującego o wygranej)

Jeśli nie masz jeszcze konta tutaj możesz je założyć

Nadesłano 191 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Polecane konkursy


Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama