Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Poznaj antyoksydacyjną moc jagód acai!

Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez urządzeń mobilnych i czujesz, że twoja skóra szybko odczuwa skutki życia „w biegu” - traci swój naturalny blask, staje się wrażliwa i znacznie szybciej pojawiają się pierwsze zmarszczki to podstawą pielęgnacji powinny być produkty o działaniu antyoksydacyjnym.

W pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry Ziaja proponuje nową  serię kosmetyków, która charakteryzuje się wysoką zawartością kompleksu naturalnych substancji aktywnych. Najważniejsze z nich  to jagody acai – bogate źródło polifenoli, antocyjanów, resweratrolu, witamin, tanin, które neutralizują wolne rodniki i chronią skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. W serii antyoksydacja jagody acai znajdziecie także 4 produkty polecane do pielęgnacji przeciw efektom tech-neck: krem odżywczo-regenerujący, ekspresowe serum wygładzająco-ujędrniające, maseczkę na noc oraz satynowy mus do ciała.

ZADANIE KONKURSOWE:
Jaki jest twój sprawdzony sposób na szybki "detox" dla zmęczonej, pozbawionej blasku skóry?
NAGRODY W KONKURSIE:
Do wygrania 15 zestawów kosmetyków Ziaja z nowej serii jagody acai.

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2017-05-31 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty,poczta (Nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 316, we Wrocławiu. Do zwycięzców spoza Wrocławia nagrody wyślemy na adres podany w mailu zwrotnym informującym o wygranej)

Jeśli nie masz jeszcze konta tutaj możesz je założyć

Nadesłano 147 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Polecane konkursy


Aktualne konkursy


 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.
FB dlaMaturzysty.pl reklama