Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

"Gra o wszystko" w kinach! Wygraj gadżety

Prawdziwa historia kobiety, która jak wilk z Wall Street wdarła się na szczyt. Nie spodziewała jednak się jak twarda musi być dziewczyna, by przetrwać w męskim świecie.

Dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Jessica Chastain w filmie zdobywcy Oscara Aarona Sorkina. Partnerują jej Kevin Costner oraz Idris Elba. GRA O WSZYSTKO od dziś w kinach!

Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, niele­galny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii.

Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice naj­potężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorob­ku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedy­nym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

ZADANIE KONKURSOWE:
Jaki film o finansowym przekręcie lubisz najbardziej i dlaczego? Odpowiedź uzasadnij w 3 zdaniach.
PODPOWIEDŹ:

NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 3 zestawy nagród. W każdym z nich znajduje się peeling Body Boom o wartości 79 zł brutto/każdy oraz film dvd "Wilk w Wall Street" edycja specjalna o wartości 29,99 zł brutto/każda

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2018-01-11 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
poczta,kurier (Zwycięzców prosimy o podanie danych do przesyłki (w tym numer telefonu w przypadku przesyłek kurierskich) w odpowiedzi na maila informującego o wygranej celem wysłania nagrody. Dane te mogą być przekazane do Organizatora. Udział w konkursie oznacza zgodę)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Anna Wasyliszyn +48 787***075
  2. Viola Bujak +48 796***046
  3. Krystian Jastrzębski +48 487***37037

Nadesłano 65 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama