Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Legalna Kultura: Zestaw nagród

Mamy dla Was zestaw nagród od Fundacji Legalna Kultura. Tym razem do wygrania w konkursie są dwa filmy na DVD oraz album muzyczny na CD.

Kwiat pustyni

Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieści Waris Dirie "Desert Flower", która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19. milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie.

Blue Jasmine

Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji i świata wyższych sfer u boku Hala, męża-milionera (Alec Baldwin). Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, uporządkowane życie Jasmine zmienia się nie do poznania. Decyduje się na wyjazd do San Francisco, by tymczasowo zamieszkać u swojej siostry Ginger (Sally Hawkins). Tam próbuje ułożyć sobie życie i znaleźć nową miłość.

O chłopcu polskim

Koncepcja płyty The Ceez - "O chłopcu polskim" jest oparta na życiorysie literackim Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Usłyszymy wiersze z przed wojny, opowiadające o fascynacjach, marzeniach i zachwycie światem. Ułożone na płycie w takiej kolejności i połączone z ilustrującą je muzyką, tworzą zamkniętą całość, muzyczną opowieść o tytułowym "chłopcu polskim", przedstawiającą proces rozwoju duchowego i emocjonalnego młodego poety - artysty, którego tragiczny koniec życia, przypada na zawieruchę wojenną.

ZADANIE KONKURSOWE:
Jaka jest Twoja ulubiona filmowa adaptacja książki? Uzasadnij swój wybór.
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was zestaw nagród od Fundacji Legalna Kultura

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2017-10-03 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty,poczta (Nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 316, we Wrocławiu. Do zwycięzców spoza Wrocławia nagrody wyślemy na adres podany w mailu zwrotnym informującym o wygranej)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Agata Kowalska +48 566***489

Nadesłano 56 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama