Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Niemożliwa forteca

"Niemożliwa forteca" Jasona Rekulaka - Zdecydowanie można nazwać ją hołdem dla wszystkich poszukujących miłości maniaków komputerowych i odmieńców na całym świecie. Historia opowiedziana w tej powieści wywoła łzę wzruszenia u tych, którzy pamiętają lata 80' i 90' i czasem do nich tęsknią. Szalona, wspaniała, wzruszająca i baaardzo popkulturowa opowieść o dojrzewaniu w cudownych czasach zachwyci także współczesną młodzież oraz tych, którym bliski jest świat informatyki.

Aż do maja 1987 roku czternastoletni Billy Marvin z Wetbridge, w stanie New Jersey jest szczęśliwym, zafascynowanym komputerami nastolatkiem. Popołudnia spędza z kolegami, nieustannie przesiadując przed telewizorem, sycąc się ciastkami, debatując, kto z kim by wygrał (Rocky Balboa czy Freddy Krueger? Bruce Springsteen czy Billy Joel? Magnum P.I. czy T.J. Hooker?), oraz programując gry wideo na swoim Commodore 64 do późna w nocy. Ale wtedy „Playboy” publikuje zdjęcia hostessy z teleturnieju „Koło Fortuny” - Vanny White, Billy poznaje Mary Zelinsky, znakomitą programistkę, i wszystko nieodwracalnie się zmienia…

ZADANIE KONKURSOWE:
Jaką książkę o nastolatkach lubisz najbardziej i dlaczego?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 3 książki "Niemożliwa forteca"

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2018-02-21 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty,poczta (Nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 316, we Wrocławiu. Do zwycięzców spoza Wrocławia nagrody wyślemy na adres podany w mailu zwrotnym informującym o wygranej)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Żaneta Barbarewicz +48 516***697
  2. Dominika Piętka +48 696***207
  3. anna glesner +48 782***546

Nadesłano 46 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama