Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Poznaj kosmetyki inspirowane nadmorską pielęgnacją

GdanSkin to 12 produktów do twarzy, ciała i włosów, inspirowanych nadmorską pielęgnacją. W recepturach wykorzystano nowatorski układ substancji o wyjątkowej sile nawilżania i wygładzania, m.in. kolagen morski, kocankę nadmorską, szantę zwyczajną i babkę drobnolistną. Seria łączy pielęgnację, świeżość i elegancję. Autorski zapach jest inspirowany naturą morza i skalistą roślinnością. Szczególnie polecana do pielęgnacji cery suchej i odwodnionej oraz profilaktyki anti-age. Wygraj i przetestuj na własnej skórze!

Organizatorem konkursu jest dlaStudenta.pl

Fundatorem nagród jest Ziaja.

ZADANIE KONKURSOWE:
Stocznia, plaża, Fontanna Neptuna czy gdańskie kamieniczki - które z gdańskich atrakcji najchętniej odwiedzisz będąc w Gdańsku i dlaczego?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 15 zestawów kosmetyków Ziaja z serii GdanSkin (rozświetlający krem na dzień, kolagenowy krem na noc, serum multinawilżające, mgiełka zapachowa do twarzy i ciała, glicerynowe mydło do ciała, morski szampon nawilżający, olejowy peeling do ciała)

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2019-04-19 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty,poczta (Nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 124, we Wrocławiu. Do zwycięzców spoza Wrocławia nagrody wyślemy na adres podany w mailu zwrotnym informującym o wygranej)

Konkurs już się zakończył

Nadesłano 133 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama