Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Rozpocznij wakacje z Ziają

Aby dłużej cieszyć się kąpielami słonecznymi, bez narażania na szkodliwe działanie promieni UV, należy odpowiednio chronić skórę. Pielęgnacja słoneczna niesie ze sobą wiele wyzwań, ale Ziaja znalazła sposób na każde z nich. Jeśli wciąż szukasz dla siebie odpowiednich produktów, koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik.

1. Jak przyśpieszyć pojawienie się opalenizny i nadać jej piękny, brązowy odcień – sięgnij po preparaty z serii masło kakaowe - olejek w sprayu to nasz letni hit;

2. Szukasz wodoodpornych preparatów z odpowiednio wysoką ochroną UV, lekkiej formule i wygodnej aplikacji? – poznaj nawilżające mleczka z mleczanem sodu i D-panthenolem;

3. Martwi Cię, że opalanie przyśpiesza starzenie skóry? - mamy sposób: antyoksydacyjny krem z witaminą C nie tylko zapewnia bardzo wysoką ochronę podczas ekspozycji na słońce, ale także neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za fotostarzenie;

4. Dbasz o ochronę ust i znamion? – warto zaopatrzyć się w specjalny preparat sopot sun z spf 30.

5. Potrzebujesz ukojenia dla skóry po opalaniu? – wybierz chłodzące mleczko z wapniem, które działa uspokajająco i osłaniająco na naskórek oraz przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne skóry;

Niech spotkań ze słońcem będzie jak najwięcej, a piękna opalenizna pozostanie najlepszą pamiątką po słonecznych kąpielach.

 

Organizatorem konkursu jest dlaStudenta.pl

Fundatorem nagród jest Ziaja.

ZADANIE KONKURSOWE:
Twoje ulubione wyzwanie wakacyjne to...
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 10 zestawów kosmetyków Ziaja z serii SOPOT SUN (suche olejki w żelu SPF15 oraz SPF20, antyoksydacyjny krem z witaminą C SPF50+, mleczko w sprayu nawilżające SPF50+, żel łagodzący po opalaniu)

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2019-06-23 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty,poczta (Nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 124, we Wrocławiu. Do zwycięzców spoza Wrocławia nagrody wyślemy na adres podany w mailu zwrotnym informującym o wygranej)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Aneta Badura +48 695***456
  2. Leszek Mizgała +48 343***053
  3. Magda Czarnecka +48 506***550
  4. Magdalena Nitszke +48 539***225
  5. katarzyna toczona +48 883***882
  6. Magda Szkilnik +48 788***123
  7. Barbara Pradu +48 534***574
  8. Izabela Walendzewicz +48 513***789
  9. Olga Jarmolska +48 530***870
  10. Mariola Hrycyk +48 530***635

Nadesłano 96 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama