Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Studenty

"Studenty" to humorystyczna książka o życiu studenckim. Kolejne rozdziały ukazują różne aspekty studenckiej rzeczywistości – zajęcia, imprezy, codzienność w akademiku. Towarzyszymy trójce głównych bohaterów podczas wizyt w klubach studenckich, odwiedzin rodziców czy spędzania nocy pod gołym niebem. Dowiadujemy się, dlaczego ludzie nie lubią, gdy organizuje się na ich balkonie grilla na pięćdziesiąt osób, dlaczego nie należy gasić płonącego oleju wodą i w ile minut przyjeżdża straż pożarna.

Jednak studiowanie to nie tylko alkohol, imprezy i beztroska. To także egzaminy, kolokwia i wizyty w dziekanacie. Czasem trzeba zderzyć się z brutalną rzeczywistością i wyjść do społeczeństwa. A to nie zawsze jest łatwe dla ludzi, którzy piją wódkę ze słoików po śledziach i dla których trzydaniowy obiad oznacza dwa piwa i zupkę chińską.

Istnieją konkretne przyczyny, dla których wielu ludzi uważa studia za najlepszy okres w swoim życiu. To jest właśnie książka o tych powodach.

ZADANIE KONKURSOWE:
Jakie jest najlepsze danie dla studenta? Opisz swój pomysł.
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 4 książki "Studenty"

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2017-10-16 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty,poczta (Nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 316, we Wrocławiu. Do zwycięzców spoza Wrocławia nagrody wyślemy na adres podany w mailu zwrotnym informującym o wygranej)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Marika Arczewska +48 606***716
  2. Aleksandra Bałuch +48 782***712
  3. Natalia Gorczynska +48 504***430
  4. Marcin Laskowski +48 603***276

Nadesłano 52 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama