Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Stypendium Zalando (konkurs zewnętrzny)

Wyobraź sobie, że zostajesz zatrudniony przez Zalando i stajesz się członkiem elitarnego zespołu futurologów. Masz tylko jedno zadanie: musisz stworzyć prognozę tego, jak będą wyglądały zakupy w sklepach online w Polsce w czasie najbliższej dekady.

Puść wodze fantazji i zabaw się w wizjonera. Zastanów się, jak zmieni się sposób prezentacji produktów albo jak będą dostarczane zamówienia. Czy rynek e-commerce zupełnie zdominuje tradycyjny handel? A może wręcz przeciwnie: przyszłość sklepów online widzisz w czarnych barwach i przewidujesz zapaść rynku? Zaprezentuj swoją wizję w dowolny – byle przekonujący! – sposób (esej, wideo, prezentacja itp.). Ale uwaga: nie jesteś jedynym futurologiem, do którego zgłosiło się Zalando! Musisz wykazać się niebywałym znawstwem rynku e-commerce, i przedstawić swoją wizję w oryginalny i bardzo perswazyjny sposób, aby otrzymać główną nagrodę – stypendium Zalando.

ZADANIE KONKURSOWE:
Jakie zmiany będzie można zaobserwować w sposobie dokonywania zakupów w sklepach internetowych w Polsce w ciągu najbliższych 10 lat?
NAGRODY W KONKURSIE:
I miejsce: Nagroda Główna 12 000 zł. II miejsce: karta podarunkowa do wykorzystania w sklepie online Zalando o wartości 2000 zł i roczna subskrypcja na platformie e-learningowej Skillshare. III miejsce: karta podarunkowa do wykorzystania w sklepie online Zalando o wartości 1000 zł i roczna subskrypcja na platformie e-learningowej Skillshare.

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2018-04-30 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (Ze zwycięzcami Zalando skontaktuje się bezpośrednio mailowo )

Konkurs już się zakończył


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama