Wybierz miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Wygraj Box Rekrutacyjny i zdobądź pracę marzeń!

Aby zdobyć Box Rekrutacyjny, wystarczy, że opowiecie nam swoje najdziwniejsze lub najśmieszniejsze pytania/zadania na jakie natknęliście się podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wygra aż 6 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Każdego zwycięzcę poprosimy także o podzielenie się z nami opinią o Boxie i wypełnienie ankiety.

ZADANIE KONKURSOWE:
Jakie było najdziwniejsze lub najciekawsze pytanie/zadanie z jakim mieliście do czynienia podczas rozmowy rekrutacyjnej?
PODPOWIEDŹ:

NAGRODY W KONKURSIE:
6 egzemplarzy BOXU REKRUTACYJNEGO Wypełniony wiedzą i narzędziami Box Rekrutacyjny, pozwoli każdemu doskonale przygotować się do pierwszych rozmów kwalifikacyjnych i zdobyć staż lub pracę marzeń. W środku znajdziesz gadżety, narzędzia, pakiet wiedzy i ...zupełnie innowacyjne wizytówki z tagiem NFC lub kodem QR, które pozwolą Ci wygodnie i w prosty sposób zdobyć feedback od pracodawcy, gdyż są połączone z autorskim systemem pozyskiwania informacji zwrotnej. Koniec z pytaniami o to dlaczego firma po rozmowie się nie odzywa – teraz łatwo się tego dowiesz i poprawisz wszelkie potknięcia.

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2018-02-14 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
poczta,kurier (Zwycięzców prosimy o podanie danych do przesyłki (w tym swój numer telefonu w przypadku przesyłek kurierskich) w odpowiedzi na maila informującego o wygranej celem wysłania nagrody. Dane te mogą być przekazane do Organizatora konkursu, który to bezpośrednio te nagrody będzie wysyłał. Informacja o odbiorze nagrody zostanie wysłana za pośrednictwem poczty e-mail. )

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Aneta Badura +48 695***456
  2. Gabriela Ignasiak +48 517***533
  3. Aleksandra Błażejewska +48 793***213
  4. Kamil Pabis +48 692***603
  5. Karolina Dereń +48 794***290
  6. Marek Giza +48 517***545

Nadesłano 55 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama